• Medyum Olcay Kimdir

  Medyum Olcay pek çok kişiden eğitimler alarak havas ve ilmi ledün alanlarında kendini gelirştirdi ve var olan yeteneğini aldığı eğitimle birleştirerek günümüzdeki sağlan güvenilir medyumlar içerisindeki yerini aldı. Medyum Olcay olarak elde ettiği başarılardan dolayı bir çok sahtekar medyumun dikkatini çekerek Medyum Olcay ismini kullanmak ve sahte hesaplar açmak gibi durumlarla karşı karşıya gelinmiştir. Sizden ricamız medyumolcay@gmail.com mail adresi dışındaki hiçbir mail adresini dikkate almamanız. 0532 367 13 25 numarasından başka bir iletişim numarasını dikkate almamanızdır. Çünkü sahte hesaplarla başa çıkmak artık çok zorlaştı ve özellikle internetteki en çok reklama sahip en çok tanınan ve en çok tercih edilen Medyum Olcay hakkında bir siteye ulaştığınızda medyumolcay.com a girerek iletişim bilgilerinden emin olabilirsiniz. Medyum Olcay insanların umutlarıyla oynamaz ve yaptığı işi sonuç alana kadar sürdürür. Bu nedenle isimin önünde arkadasında herhangi takma isimlere, facebook hesaplarına güvenmeyiniz. medyumolcay.com ve medyumolcay@gmail.com adreslerinden şaşmayınız.

  Medyum Olcay’ın Çözemeyeceği Sorun Yok

  Kız arkadaşımın annesi onunla ilk tanıştığımızdan beri evliliğimize karşıydı. Üstelik özel sektörde çalışmamı da beğenmiyor ve “ben devlet işi olmayan adama kız vermem” diyordu. Zamanla alışır sever diye düşündüm ama olmadı.

  Üstelik 3 yıllık ilişkim boyunca tek bir kez olsun kavga etmediğim kız arkadaşımla sürekli kavga eder olmuştuk. En sonunda hattını değiştirip birdenbire ortadan kaybolunca bir tuhaflık olduğunu sezmiştim. Kızcağız beni görünce adeta vahşi bir hayvan görmüş gibi kaçıyor göz göze gelmekten bile imtina ediyordu. İlişkimizi bilen kuzenim kız arkadaşıma papaz büyüsü ya da vefk gibi bir şey yapılmış olabileceğini söylüyordu.

  Ona inanıp bir hocaya gittik. Hatta aynı ay içerisinde 7-8 kez falan gitmiştim ama sonuç başarısızlıktı. Sonra başka birisinin tavsiyesiyle bir başka hocaya gittim ve yine sonuç yoktu. Zaten bu tip şeylere de inanmıyordum hiç. Ama şöyle bir düşününce ortada hiçbir sebep dahi yokken kız arkadaşım nasıl oluyordu da 15-20 günde benden kopup gidiveriyordu. İşte çeşitli büyüleri ve uygulamaları internetten araştırdığım bir günde keşfettim Medyum Olcay abimi.

  Telefonla ulaşması zor oldu önce. Zira insanlardan vakit bulamıyordu. Denk getirdiğim bir gün yaklaşık 2 hafta sonrasına randevu almıştım. Tüm olanı biteni anlattım ilk görüşmemizde. Ofisinde sanki bir arkadaşımın evinde gibi hissediyordum kendimi. O da bir sonraki görüşmemiz için benden birkaç materyal istedi kız arkadaşıma dair. Aradan 15 gün geçtikten sonra tekrar görüştük.

  Kişiye özel işlem yapacağını söyledi. Benim yapmam gerekenleri de anlattı ve sonra ofisinden ayrıldım.1 ay kadar sonra tekrardan görüşmüştük. Sanırım uygulamada bazı eklemeler yapıyordu. Netice itibariyle tam 3 aylık zaman zarfında kız arkadaşımın büyüsü bozuldu. Hiç unutmuyorum el ele bir vaziyette gitmiştik annesinin çalıştığı iş merkezine. Şaşkın ifadesi dün gibi aklımda. Hani derler ya “el mi yaman bey mi yaman” diye işte bu hikayedeki yaman kesinlikle Olcay abidir. Bence onun halledemeyeceği bir şey yok.

  Gelen Aramalar:

  • mum buyusu
  • mum bys nasl yaplr
  • mum duası nasıl yapılır
  • mumla yapılan aşk duası
  • mumla aşk büyüsü
  • mumla yapılan büyü
  • mum ile yapılan aşk büyüleri
  • mumla aşk duası
  • mumla yapılan büyüleri
  • mum büyüsü yapanlar
 • Sevdiğimde Beni Sevsin Diye Büyü

  Kevser suresi tatlı bir şey üzerine harflerinin adedi kadar okunur. Okumaya başlamadan evvel niyet edilmesi gerekir. Okuma bittikten sonra evvela allah?a dua edilir. Sonrada ??ey bu surenin hadimleri bu sure-i şerife hakkı için bu tatlıyı yiyen kimsenin kalbine falancaya karşı allah?ın izni ile muhabbet ilga edin.?? Diye hadimlerinden yardım istenir. Detaylı bilgi için bize ulaşınız.

  Gelen Aramalar:

  • mumla yapilan ask buyusu
  • Mumla yapilan ask buyusu nasil yapilir
  • mumla yapılan aşk büyüleri
  • mumla aşk büyüsü nasıl yapılır
  • mum ile yapılan aşk büyüsü
 • Bana Aşık Olsun Diye Büyü

  SEVDİĞİNİN RÜYASINA GİRİP ONU HOR VE ZELİL ETMEK GELMEYE MECBUR EDİP, MURADINA ERMEK İÇİN: Pazartesi gece yarısından sonra 1 YASİN OKUYUP HER MÜBİNDE 313-KERE YA WAHİDÜL BAKİ A.C. OKU [KÖTÜYE VEYA HARAMA KULLANANLARA HAKKIMIZ HELAL DEĞİLDİR] YER SAKİN VE SESSİZ OLMALI YARI KARANLIK LOŞ [MİSAL BİR MUM VEYA GECE LAMBASI] IŞIĞINDA OLSUN.
  Gusül edip pak ve halvet (temiz ve boş) bir yerde 2 rekat namaz kıl
  Ondan sonra 500 kere bu duayı okuya
  La ilahe illallahur rauf. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Çok Sevdirmek İçin Büyü

  Aşık olmasını istediğiniz kişinin bir an evvel size aşık olması için
  “VE ELGAYTÜ ALEYKE MEHEBBETEN MİNNİ”
  Yukarıdaki ayeti kerime mum üzerine 41 adet okunacak ve filan kişide benim sevgimden aşkımdan böyle yansın ve bir an evvel bana dönsün (burada niyet söylenecek) deyip akşam ezanından sonra yakılacak.. Bu tertibi uyguladığınız kişi nerede ve ne kadar uzakta olursa olsun döner gelir ve sizi ölene kadar sever.

 • Medyum Olcay

  MEDYUM OLCAY;
  YILLARDIR MEDYUMLUK ALANINDA FALİYET GÖSTEREN,TÜRKİYENİN SAYILI RESMİ RUHSAT SAHİBİ VE VERGİ LEVHALI MEDYUMLARINDANDIR. HAVAS İLMİ,İLM-İ LEDUN,PARAPSİKOLOJİ VE TÜM SPİRTUAL ALANLARDA UZMAN OLUP, AYNI ZAMANDA KİŞİSEL GELİŞİM UZMANIDIR. KUANTUM,NLP,HİPNOZ EĞİTİMLERİNİ VE PARAPSİKOLOJİ EĞİTİMİNİ ADVANCED MASTER TRAINER DERECESİNDE TAMAMLAMIŞ OLUP SPIRTUALİST VE KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI OLARAK DİPLOMA SAHİBİ OLAN TEK MEDYUMDUR.

  HAYATINIZI OLUMSUZ ETKİLEYEN HER TÜRLÜ PROBLEMİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.MEDYUM OLCAY TÜM KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN VE PROBLEMLERİNİZİN GİZLİ KALACAĞINI GARANTİ ALTINA ALMAKTADIR.

  Medyum Olcay Sayesinde Yuvam Kurtuldu

  En az kendim kadar güvendiğim kocamın ihanetine rastladığımda dünyam başıma yıkılmıştı sanki.20 yıllık evlilik ve ortada hiçbir sorun yokken ne olmuştu böyle anlayamamıştım. Aslında o dönemlerdeki ilgisizliği ve soğuk tavırlarıyla işaretlerini veriyormuş da ben anlamamışım meğer. Facebook üzerinde o kadınla olan konuşmalarını okuyuncaya kadar böyle bir şeye inanmakta istememiştim esasen. Öncelikle şunu söylemeliyim ki eşim variyetli birisidir.

  Aileden zengin. Çok şükür evliliğimiz süresince zenginliğimiz daha da arttı. O kadının kocamdan çok eşimin mal ve mülkü için çabaladığını düşünüyordum. Çünkü hep pahalı hediyeler aldırtmıştı eşime. Ne var ki eşimin gözü kör olmuş gibiydi. Ne yaptıysam koparamıyordum o kadından. Son çare böylesi durumlarda uzmanlaşmış bir medyuma gidip, büyü ya da kişiye özel işlem yaptırmak diye düşündüm ve araştırmaya koyuldum.

  İnternette çok fazla bilgi kirliliği var onu söylemeliyim. Ben Medyum Olcay için hiç kimseden tavsiye almadım. Sadece web sitesi ve telefondaki konuşmaları güven verdiği için inandım ona. İyi ki de inanmışım. Bu arada Olcay beye gitmeden önce 2 sözde medyum ile görüşmüştüm. Birisi vefk gibi bir şey yaptığını söyledi ama hiçbir işe yaramamıştı.

  Bir başkası ” papaz büyüsü yaparsak kesin kurtulursun o kadından” dedi ama öyle para istedi ki dilim uçukladı. Ama Medyum Olcay’ın yaklaşımında o diğer iki kişi gibi para ilk öncelik değildi. O önce konuya odaklanmak istiyor ve benim doğru söyleyip söylemediğimi anlamak istiyordu. Tavırlarından bunu anlarsınız görüşme yaparsanız eğer. Neyse benden bazı materyaller istedi Olcay Bey. Eksiksiz bir şekilde tedarik edip yanına gittim.

  Kocamın o kadından soğuması için gereğini yaptığını ve kısa zamanda etkisini göstereceğini söyledi. Sonucu ise diğer kadının sözleri açıklıyor. Birkaç ay önce eşimin dükkanına yakın bir noktada beni görüp “büyücüsün sen pis kadın” diyerek omuz attı ve ortamdan uzaklaştı. Eşimin işyerinde çalışan yardımcısından duyduğuma göre bu kadın ne kadar askıntı oluyorsa eşim de o kadar sert reddediyormuş. Öyle ki bir geldiğinde eşim bu kadının yüzüne tükürmüş. Sağ ol Olcay Bey. Keşke her medyum senin gibi olsa.

  Medyumlar Ve Büyüler

  Günümüzde medyumlara karşı ayrı bir ilgi var. Bu ilginin en büyük sebeplerinden biri kanımca insanların hayatta istedikleri şeylere ulaşamaması veya herhangi bir biçimde mutsuz olmalarıdır. Bu da insanları daha değişik arayışlar içerisine sokuyor.

  Medyum Olcay ülkemizdeki medyumların içerisinde en güvenilirlerden diye duyduğum medyumlardan biridir. Ruhlar alemi konuları hakkında pek bilgim olmasa da bir medyumun resmi ruhsatının olması şüphesiz ona olan güveni artırır. İlle de bir medyuma gidilecekse en azından güvenilir olanını seçmek en doğrusu diye düşünüyorum. Medyum ile güven ya da güvensizlik arasındaki kuvvetli bağa dikkat etmek gerekir.

  Aldatılmamaya özen gösterilmeli. Bir de kafama takılan büyü konuları var. Mesela papaz büyüsü çok etkili bir büyü olarak kulağıma geldi. Şahsi olarak yaşamadığım için ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum açıkçası. Ama halk arasında konuşulan büyüler özellikle ülkemizde bayağı bir ilgi görüyor. Zira büyünün insanların hayatına etki ettiği iddia ediliyor. Büyüye olan ilginin kaynağı da zannedersem budur.

  Bu arada kişiye özel işlem başlığı altında kategorilenmiş sayfayı beğendim. İnsanlar duygularını, düşüncelerini, sorunlarını buraya yazabiliyor. Bu linkin var olması insanların içini dökmesine bire bir etkili. Belki de medyumlar bazen dertleşilecek bir arkadaş oluyor insanlar için. O yüzden bu link de bu yüzden çok ilgi görüyor. Bunun yanında vefk kavramıyla ilgili de bu site sayesinde bilgi sahibi oldum.

  Ben hiç büyü yaptırmasam da ya da şöyle söyleyeyim yaptırma çabası içerisine girmesem de veya bu konuyla ilgili bir durum yaşamasam da, hatta büyü yapılmasını yanlış da görsem, benim bu konuda bilgisiz kalacağım anlamına gelmez. Bilmekten zarar gelmez. Önemli olan bilgilerimizi yanlış kullanmamak.

 • Denenmiş Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

  Denenmiş Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır;vefk tılsımıyla yapılır.Denenmiş ve en etkili olan uygulamalardandır.Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.