Aşık Etmek İçin Kullanılan Büyüler

Sevdiğinizin sürekli olarak size kendinizi önemsiz hissettirmesine tahammül edemiyorsunuz ama ayrılamıyorsunuzda. Çünkü aşıksınız. Bu yüzden bir çok kusuruna göz yumarsınız. Bir çok hatasını görmezden gelirsiniz ve birçok yalışını affedersiniz. Ama çok yıpranırsınız. Keşke size tutsak olsa. Sözünüzden çıkmasa, adeta size atanmış bir köle gibi sizi mutlu etmeye çalışsa. Siz zaten ona kıyamazsınız ki, sadece sizi sevsin istersiniz. Bunu başarmanız aslında parmaklarınızın ucunda. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Sevgili İçin Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

There are 2 comments left

  1. Aycunn-İSt /

    Medyum Olcay Bey’e minnettarım. Bu siteye ve kendisine çok teşekkür ederim. Bu konu da gerçekten çok etkiliymiş. Herkese tavsiye ediyorum. Hakkında söylenen övgülerin sebebini şimdi daha iyi anlıyorum. Deneyin, görün derim. Bir şey kaybetmezsiniz. Hatta kazanırsınız.

  2. ledliflenia /

    Bir süre sonra hoşlandığım çocukla sohbeti daha da ilerlettik. Artık eskisinden çok daha samimi ve sıcak davranıyordu bana. Gözlerini benden ayırmıyordu. Her şey tam istediğim gibi gidiyordu. Artık tek istediğim benden hoşlandığını söylemesiydi. Bir gün yine birlikte bir kafede otururken bana söylemesi gereken önemli bir şey olduğunu söyledi. Artık heyecanla söylemesini bekliyordum. Birden elimi tuttu ve bana aşık olduğunu söyledi. O an dünyalar benim oldu. Gerçekten de Medyum Olcay Bey’in yaptığı kişiye özel işlem işe yaramıştı. Şu an sevdiğim çocukla çok mutluyuz, harika bir ilişkimiz var.

Comment is closed.