• Medyum Olcay Kimdir

  Medyum Olcay pek çok kişiden eğitimler alarak havas ve ilmi ledün alanlarında kendini gelirştirdi ve var olan yeteneğini aldığı eğitimle birleştirerek günümüzdeki sağlan güvenilir medyumlar içerisindeki yerini aldı. Medyum Olcay olarak elde ettiği başarılardan dolayı bir çok sahtekar medyumun dikkatini çekerek Medyum Olcay ismini kullanmak ve sahte hesaplar açmak gibi durumlarla karşı karşıya gelinmiştir. Sizden ricamız medyumolcay@gmail.com mail adresi dışındaki hiçbir mail adresini dikkate almamanız. 0532 367 13 25 numarasından başka bir iletişim numarasını dikkate almamanızdır. Çünkü sahte hesaplarla başa çıkmak artık çok zorlaştı ve özellikle internetteki en çok reklama sahip en çok tanınan ve en çok tercih edilen Medyum Olcay hakkında bir siteye ulaştığınızda medyumolcay.com a girerek iletişim bilgilerinden emin olabilirsiniz. Medyum Olcay insanların umutlarıyla oynamaz ve yaptığı işi sonuç alana kadar sürdürür. Bu nedenle isimin önünde arkadasında herhangi takma isimlere, facebook hesaplarına güvenmeyiniz. medyumolcay.com ve medyumolcay@gmail.com adreslerinden şaşmayınız.

  Medyum Olcay’ın Çözemeyeceği Sorun Yok

  Kız arkadaşımın annesi onunla ilk tanıştığımızdan beri evliliğimize karşıydı. Üstelik özel sektörde çalışmamı da beğenmiyor ve “ben devlet işi olmayan adama kız vermem” diyordu. Zamanla alışır sever diye düşündüm ama olmadı.

  Üstelik 3 yıllık ilişkim boyunca tek bir kez olsun kavga etmediğim kız arkadaşımla sürekli kavga eder olmuştuk. En sonunda hattını değiştirip birdenbire ortadan kaybolunca bir tuhaflık olduğunu sezmiştim. Kızcağız beni görünce adeta vahşi bir hayvan görmüş gibi kaçıyor göz göze gelmekten bile imtina ediyordu. İlişkimizi bilen kuzenim kız arkadaşıma papaz büyüsü ya da vefk gibi bir şey yapılmış olabileceğini söylüyordu.

  Ona inanıp bir hocaya gittik. Hatta aynı ay içerisinde 7-8 kez falan gitmiştim ama sonuç başarısızlıktı. Sonra başka birisinin tavsiyesiyle bir başka hocaya gittim ve yine sonuç yoktu. Zaten bu tip şeylere de inanmıyordum hiç. Ama şöyle bir düşününce ortada hiçbir sebep dahi yokken kız arkadaşım nasıl oluyordu da 15-20 günde benden kopup gidiveriyordu. İşte çeşitli büyüleri ve uygulamaları internetten araştırdığım bir günde keşfettim Medyum Olcay abimi.

  Telefonla ulaşması zor oldu önce. Zira insanlardan vakit bulamıyordu. Denk getirdiğim bir gün yaklaşık 2 hafta sonrasına randevu almıştım. Tüm olanı biteni anlattım ilk görüşmemizde. Ofisinde sanki bir arkadaşımın evinde gibi hissediyordum kendimi. O da bir sonraki görüşmemiz için benden birkaç materyal istedi kız arkadaşıma dair. Aradan 15 gün geçtikten sonra tekrar görüştük.

  Kişiye özel işlem yapacağını söyledi. Benim yapmam gerekenleri de anlattı ve sonra ofisinden ayrıldım.1 ay kadar sonra tekrardan görüşmüştük. Sanırım uygulamada bazı eklemeler yapıyordu. Netice itibariyle tam 3 aylık zaman zarfında kız arkadaşımın büyüsü bozuldu. Hiç unutmuyorum el ele bir vaziyette gitmiştik annesinin çalıştığı iş merkezine. Şaşkın ifadesi dün gibi aklımda. Hani derler ya “el mi yaman bey mi yaman” diye işte bu hikayedeki yaman kesinlikle Olcay abidir. Bence onun halledemeyeceği bir şey yok.

  Gelen Aramalar:

  • mum buyusu
  • mum bys nasl yaplr
  • mum duası nasıl yapılır
  • mumla yapılan aşk duası
  • mumla aşk büyüsü
  • mumla yapılan büyü
  • mum ile yapılan aşk büyüleri
  • mumla aşk duası
  • mumla yapılan büyüleri
  • mum büyüsü yapanlar
 • Kız Arkadaşını Kendine Sırılsıklam Aşık Etme Büyüsü

  Üzülmeyin üzüldüğünüz herşey için bir çare var ve bu eğer bir gönül meselesiyse çare burda. Birini seviyorsunuz ama o kişi sizi sevmiyor. Çünkü sevseydi başka birisi olmazdı hayatında. Sizi sevseydi sizinle ilgilenir sizi önemserdi. Dertleriniz dinlerdi ve üstüne bir dertte o olmazdı. Size değer verirdi sizi üzmezdi. ama sevdiğiniz kişi bunları yapmıyor değilmi. Sizi hiçbirşekilde önemsemeyip sevmiyor. Bu durumu düzeltip sevdiğinizinde sizi sevmesi için bizimle iletişime geçerek bu dertten kolayca kurtulabilirsiniz.