• Sevdiğim Bana Aşık Olmalı

  Cuma gecesi bu tılsımı yazıp, yine cuma gecesi kızgın ateşe atarsan istediğin kimse sana aşkla gelir.
  و القيت عليك محبة منى

 • Özlettirme Büyüsü Yaptırmak

  Aşktan önemli şeylerde var ama aşk çok başka tarih edilemez bir duygu. Seni en çok mutlu edecek ama en çok üzecek hatırandan gitmeyecek köklü bir yara gibi. Unutulmamış eskide kalmış ama hala hatıralarında seni içten yaralayan o eski sevgilin aklında. Eski sevgili denilince herkesin henüz kapanmamış bir gönül yarası gelir aklına. O kapanmamış yaralar, zaman zaman durur ve acımaya başlar, yeniden açılır ve hiçbir zaman iyileşmeyeceğinin sinyallerini verir. Hayatınızın bazı dönemlerinde o yaraya bazı merhemler sürersiniz, ama olmaz. Hiçbir merhem o yarayı iyileştirmez. Belki biraz acısını dindirir ama en ufak bir anıda yeniden açılır yara. Kapanmamış yaranızı kapatmaya uğraşmayın. Bizimle iletişime geçin, yaranızı kendi ilacıyla tedavi edelim.

 • Aşk Acısı Çekenler İçin Büyü

  Aşk çok yoğun bir duygudur. Hayatınızda en yoğun şekilde bir kişiye duyulacak bir histir. Yani insan bir kere aşık olur ve yaşadığın en yoğun duygu o kişiyedir. Ve unutmasıda pek mümkün değildir. Birde aşk acısı vardır. İnsanın en sızılı sınavlarındandır. Ayrılırsınız, daha kötüsü severek ayrılırsınız. Tabi unutmak zorunda değilsiniz aşkınızı. Aşık olduğunuz kişide size aşık olsa ortada bir sorun kalmayacaktır. Eğer Sevgilinizin tekrar size aşık olmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz

 • Aşk Büyüsü Yaptırarak Sevgiliyi Geri Getirme

  İnsanlar ne söylediklerinden sorumludur. Sizin ne anladığınız pek umurlarında değildir. Birilerine karşı yanlış anlaşılmaktan korkmazlar. Çünkü sevgi yoktur. Sevgi bir armağan olmalı. Sevgi çok ilahi olmalı. Sevgi kutsaldır. Hayat şimdi burada bir cennete dönüşmeli. Engeller kaldırımalı. Mutlu olmanıza engel olan olmayan bir sevgi ise, bunu olur hale getirelim. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.