• Eski Sevgiliye Tesirli Aşk Büyüsü

    Unutulmayan eski sevgili kapanmamış bir yaradır. O kapanmamış yaralar, zaman zaman durur ve acımaya başlar, yeniden açılır ve hiçbir zaman iyileşmeyeceğinin sinyallerini verir. Hayatınızın bazı dönemlerinde o yaraya bazı merhemler sürersiniz, ama olmaz. Hiçbir merhem o yarayı iyileştirmez. Belki biraz acısını dindirir ama en ufak bir anıda yeniden açılır yara. Kapanmamış yaranızı kapatmaya uğraşmayın. Bizimle iletişime geçin, yaranızı kendi ilacıyla tedavi edelim.

  • Aşık Edip Çok Sevdiren Büyü

    Hiç kimse geriye gidip yeni bir başlangıç yapamaz, ama, bugün yeni bir son yapıp yeniden başlayabilir. Bu gün geleceğiniz için sağlam adımlar atabilirsiniz. Hayalinizde canlandırdığınız ilerideki yaşantınız neden gerçek olmasın ki. Gerçek olmaması için vazgeçmeniz yeterlidir ama bu gün vazgeçmeden geçmişteki hataları unutarak sevdiğiniz kişi ile birlikte güzel bir geleceğin temelini atabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  • kötü davranan sevgiliyi aşık etme büyüsü

    Bu büyü için bir adet kırmızı taze gül, iki adet kırmızı mum ve ertesi gün güneşin doğacağı saatte kalkmanız yeterli olacaktır. Uyumadan önce kırmızı gülü mumların arasına koyun. Şafak sökerken uyandığınızda doğuya bakan açık bir pencere önünde gülü koklarken sevdiğiniz kişinin sizinle birlikte olduğunu hayal edin. Gülü tekrar mumların arasına koyun ve gül solana kadar mumları asla söndürmeyin. gül solduğunda mumları söndürüp evin yakınında bir toprağa gömün.