• Sevdiğini Aşk İle Etkilemek İçin

  Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişi ile birlikte olalı az bir süre olamıştır. Birbirinizi iyice tanıyorsunuzdur artık. Doğal olarak eski heyecan da kalmamıştır. Birbirinizde keşfedecek yeni şeyler bulamıyorsunuz. Kısacası ilişkiniz monoton bir hal almış olur. Hemen hemen her ilişkide bu böyledir. Zaman geçtikçe, çiftler birbirini tanıdıkça, samimiyet bir yerde daha fazla arttıkça o kibarlık nezaket te pek kalmaz. Önceden ”su verirmisin aşkım” lar sonralardan ”bana su versene” olur. Bunun için üzülmenizde çok normaldir. Ama önemli olan devamının gelmemesi ve bu ilişkinin düzelmesidir. Bunu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

 • Aşk Tılsımı İle Aşk Büyüsü Yapmak

  Aşık olduğunuz, çok sevdiğiniz ama sizi terk edip giden bir sevgilinin dönüp geri gelmesi niyetiyle, geceleri kırmızı mum üzerine 1000 defa Tebbet suresi okunup yakılır ve buna birkaç gece devam edilirse kısa zamanda mutlaka geri dönecektir.
  Tebbet Suresi:
  Tebbet yeda eb-i Lehebin ve tebbe ma agna anhü malühü ve ma keseb seyasla naren zate lehebin vemre’etüh hammale’t-el hatab fi cidiha hablün min mesed.

 • Ayrıldığın Kişiyi Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

  Ayrıldığın Kişiyi Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır; ayrı olduğunuz sevgilinizi veya eşinizi kendinize bağlamak ve yanınıza getirtmek için bağlama tılsımı yaptırabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Umutsuz Aşkınıza Aşk Büyüsü Yapmak

  Aşık olduğunuz ve tekrar birlikte olma umudunuzun olmadığı eski sevgilinizi size aşık etme amacı ile yapılan uygulamalardır. Aşk vefki diye de bilinir. Hazırlanması 7 gün sürer. Medyum aracılığı ile yapılır. Bilinen en etkili tılsımlardandır. Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.