• Yapılan Aşk Büyüsünün Tutması

    Karşılık bulamadığınız aşkınız için yaptırdığınız aşk büyüsünün tutması için öncelikle alanında uzamn bir medyumdan yardım almalısınız. Ve sonra medyumun öncülüğünde kuralları yerine getirmelisiniz. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

  • Ayağına Getirmek İçin Aşk Büyüsü

    Aşık olduğun birini kaybetmeyi göze alamazsınız. Ancak kaybetmeyi göze alacak kadar ciddi meselelerde bu insanın aklına gelir. Aşkı yaşamak gerek vakti ve zamanı geçmeden. Ama aynı zamanda aşkı aramayacaksınız, çünkü aşk siz istediğinizde değil kendisi istediğinde gelir. Eğer beklerseniz çok beklersiniz. Aşkı geldiği zaman değerlendirmesini bileceksiniz. Ve aşk geldi siz değerlendirdiniz ama o değer bilmedi öylemi. Bizimle iletişime geçiniz, aşk değerinizi bilsin.

  • Aşık Olması İçin Yapılan Büyü

    Sevdiği kimsenin kendine aşık olması niyeti ile yatsı namazının farzını kıldıktan sonra,niyet edip Ya Rabbi filan kulun bana dönsün ve muhabbet etsin diye ismiyle niyetlenip Fetih Suresini okumaya başlar.ZALİKE FETHAN KARİBEN e kadar gelir.sonra 312 defa YA RAKİP ismini okuyup tekrar Ya Rabbi Filan kulun bana dönsün bana muhabbet etsin diyip, sureyi tamamlar ve yatsı namazınıda eda edip bitirir.Ve buna 3 gece aynı şekilde devam eder. Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.