• Medyum Olcay

  MEDYUM OLCAY;
  YILLARDIR MEDYUMLUK ALANINDA FALİYET GÖSTEREN,TÜRKİYENİN SAYILI RESMİ RUHSAT SAHİBİ VE VERGİ LEVHALI MEDYUMLARINDANDIR. HAVAS İLMİ,İLM-İ LEDUN,PARAPSİKOLOJİ VE TÜM SPİRTUAL ALANLARDA UZMAN OLUP, AYNI ZAMANDA KİŞİSEL GELİŞİM UZMANIDIR. KUANTUM,NLP,HİPNOZ EĞİTİMLERİNİ VE PARAPSİKOLOJİ EĞİTİMİNİ ADVANCED MASTER TRAINER DERECESİNDE TAMAMLAMIŞ OLUP SPIRTUALİST VE KİŞİSEL GELİŞİM UZMANI OLARAK DİPLOMA SAHİBİ OLAN TEK MEDYUMDUR.

  HAYATINIZI OLUMSUZ ETKİLEYEN HER TÜRLÜ PROBLEMİNİZ İÇİN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.MEDYUM OLCAY TÜM KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN VE PROBLEMLERİNİZİN GİZLİ KALACAĞINI GARANTİ ALTINA ALMAKTADIR.

  Medyum Olcay Sayesinde Yuvam Kurtuldu

  En az kendim kadar güvendiğim kocamın ihanetine rastladığımda dünyam başıma yıkılmıştı sanki.20 yıllık evlilik ve ortada hiçbir sorun yokken ne olmuştu böyle anlayamamıştım. Aslında o dönemlerdeki ilgisizliği ve soğuk tavırlarıyla işaretlerini veriyormuş da ben anlamamışım meğer. Facebook üzerinde o kadınla olan konuşmalarını okuyuncaya kadar böyle bir şeye inanmakta istememiştim esasen. Öncelikle şunu söylemeliyim ki eşim variyetli birisidir.

  Aileden zengin. Çok şükür evliliğimiz süresince zenginliğimiz daha da arttı. O kadının kocamdan çok eşimin mal ve mülkü için çabaladığını düşünüyordum. Çünkü hep pahalı hediyeler aldırtmıştı eşime. Ne var ki eşimin gözü kör olmuş gibiydi. Ne yaptıysam koparamıyordum o kadından. Son çare böylesi durumlarda uzmanlaşmış bir medyuma gidip, büyü ya da kişiye özel işlem yaptırmak diye düşündüm ve araştırmaya koyuldum.

  İnternette çok fazla bilgi kirliliği var onu söylemeliyim. Ben Medyum Olcay için hiç kimseden tavsiye almadım. Sadece web sitesi ve telefondaki konuşmaları güven verdiği için inandım ona. İyi ki de inanmışım. Bu arada Olcay beye gitmeden önce 2 sözde medyum ile görüşmüştüm. Birisi vefk gibi bir şey yaptığını söyledi ama hiçbir işe yaramamıştı.

  Bir başkası ” papaz büyüsü yaparsak kesin kurtulursun o kadından” dedi ama öyle para istedi ki dilim uçukladı. Ama Medyum Olcay’ın yaklaşımında o diğer iki kişi gibi para ilk öncelik değildi. O önce konuya odaklanmak istiyor ve benim doğru söyleyip söylemediğimi anlamak istiyordu. Tavırlarından bunu anlarsınız görüşme yaparsanız eğer. Neyse benden bazı materyaller istedi Olcay Bey. Eksiksiz bir şekilde tedarik edip yanına gittim.

  Kocamın o kadından soğuması için gereğini yaptığını ve kısa zamanda etkisini göstereceğini söyledi. Sonucu ise diğer kadının sözleri açıklıyor. Birkaç ay önce eşimin dükkanına yakın bir noktada beni görüp “büyücüsün sen pis kadın” diyerek omuz attı ve ortamdan uzaklaştı. Eşimin işyerinde çalışan yardımcısından duyduğuma göre bu kadın ne kadar askıntı oluyorsa eşim de o kadar sert reddediyormuş. Öyle ki bir geldiğinde eşim bu kadının yüzüne tükürmüş. Sağ ol Olcay Bey. Keşke her medyum senin gibi olsa.

  Medyumlar Ve Büyüler

  Günümüzde medyumlara karşı ayrı bir ilgi var. Bu ilginin en büyük sebeplerinden biri kanımca insanların hayatta istedikleri şeylere ulaşamaması veya herhangi bir biçimde mutsuz olmalarıdır. Bu da insanları daha değişik arayışlar içerisine sokuyor.

  Medyum Olcay ülkemizdeki medyumların içerisinde en güvenilirlerden diye duyduğum medyumlardan biridir. Ruhlar alemi konuları hakkında pek bilgim olmasa da bir medyumun resmi ruhsatının olması şüphesiz ona olan güveni artırır. İlle de bir medyuma gidilecekse en azından güvenilir olanını seçmek en doğrusu diye düşünüyorum. Medyum ile güven ya da güvensizlik arasındaki kuvvetli bağa dikkat etmek gerekir.

  Aldatılmamaya özen gösterilmeli. Bir de kafama takılan büyü konuları var. Mesela papaz büyüsü çok etkili bir büyü olarak kulağıma geldi. Şahsi olarak yaşamadığım için ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum açıkçası. Ama halk arasında konuşulan büyüler özellikle ülkemizde bayağı bir ilgi görüyor. Zira büyünün insanların hayatına etki ettiği iddia ediliyor. Büyüye olan ilginin kaynağı da zannedersem budur.

  Bu arada kişiye özel işlem başlığı altında kategorilenmiş sayfayı beğendim. İnsanlar duygularını, düşüncelerini, sorunlarını buraya yazabiliyor. Bu linkin var olması insanların içini dökmesine bire bir etkili. Belki de medyumlar bazen dertleşilecek bir arkadaş oluyor insanlar için. O yüzden bu link de bu yüzden çok ilgi görüyor. Bunun yanında vefk kavramıyla ilgili de bu site sayesinde bilgi sahibi oldum.

  Ben hiç büyü yaptırmasam da ya da şöyle söyleyeyim yaptırma çabası içerisine girmesem de veya bu konuyla ilgili bir durum yaşamasam da, hatta büyü yapılmasını yanlış da görsem, benim bu konuda bilgisiz kalacağım anlamına gelmez. Bilmekten zarar gelmez. Önemli olan bilgilerimizi yanlış kullanmamak.